Про нас

Інтернет провайдер 4ipNet - регіональний провайдер, оператор мережі швидкісного широкосмугового бездротового та проводового доступу до мережі Інтернет.

Ми працюємо на території Івано–Франківської області, в Богородчанському, Городенківському, Верховинському районах!!! Стратегічним напрямком діяльності компанії є інтеграція безпровідних мереж для юридичних та фізичних осіб.

Наші технології використовують при будівництві корпоративних мереж і передачі даних, для об’єднання відокремлених об’єктів, високошвидкісного доступу до Інтернет мережі. Ми використовуємо бездротові широкосмугові мережі, які забезпечують якісний доступ до мережі Інтернет і передачу даних там, де відсутні вільні телефонні лінії, або ж великі відстані не дозволяють отримувати бажану швидкість на існуючих лініях.

Компанія ставить собі за мету:

- впровадження високотехнологічних рішень та надання послуг гарантовано високої якості, які допоможуть нашим клієнтам зміцнити своє становище на ринку.

Піклуючись про своїх клієнтів, компанія розробляє та впроваджує інноваційні рішення, які не лише позбавляють від обмежень в часі та просторі, але й відрізняються простотою, практичністю та економічністю. Ми бачимо свою місію в тому, щоб допомогти людям в їх прагненні зробити крок у світ безмежних можливостей новітніх технологій і високоякісних телекомунікаційних рішень.

Зміна реквізитів

  Увага! У зв'язку із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Украї...

АКЦІЯ

     Увага акція! Приведи друга та отримай місяць безкоштовного інтернету  ...